100. výročie založenia Dobrovoľného hasičského zboru Chtelnice

Kedy: 4. 5. 2024 15:00

Kde: Kaštieľ Chtelnica

100. výročie založenia DHZ

DHZ Chtelnica vás srdečne pozýva na oslavy 100. výročia Dobrovoľného hasičského zboru Chtelnica, ktoré sa konajú dňa 4. mája 2024 v areáli chtelnického kaštieľa. Viac info nájdete na plagáte nižšie.

Typ akcie: ostatné (akcie pre verejnosť, akcie pre verejnosť, akcie pre verejnosť, akcie pre verejnosť, akcie pre verejnosť)

100. výročie založenia DHZ

Kaštieľ Chtelnica, Družstevná 694/20, Chtelnica, 92205