Výsledky 6. ročníka obecnej interligy Rakovice 2019-2020
12. kolo 28.02.202 01.03.2020
A.K.O. Ťapkové + 27 - Maja Team
Priezvisko a meno 1.set 2.set Chyby Spolu Spolu Chyby 2.set 1.set Priezvisko a meno
Foltán Dušan 128 110 3 238 239 5 117 122 Hudcovičová Zuzana
Lučanský Majo 127 129 3 256 231 6 99 132 Brežáková Katka
Kovár Pavol 115 145 5 260 250 5 120 130 Milanová Alena
Adamec Miloš 130 126 3 256 263 4 123 140 Šintálová Maja
1010 14 2 0 20 983
Somelieri - 121 + Tigri Veselé
Priezvisko a meno 1.set 2.set Chyby Spolu Spolu Chyby 2.set 1.set Priezvisko a meno
Strečanský DuAn 114 132 9 246 265 10 141 124 Bokor Jozef
Lukač Peter 93 106 7 199 268 6 146 122 Bernát Julo
Rafajdus Juraj 109 102 7 211 250 5 134 116 Jankech Lubo
Čekan Miťo 122 142 4 264 258 5 122 136 Talajka Paťo
920 27 0 2 26 1041
Pár Pařmenú - 34 + Sumane Rakovice
Priezvisko a meno 1.set 2.set Chyby Spolu Spolu Chyby 2.set 1.set Priezvisko a meno
Kýška Marcel 115 117 12 232 282 6 161 121 Hevier Marek ml.
Kostelný Kajo 98 121 6 219 206 12 112 94 Surovčík Luboš
Kováč Tomáš 120 145 3 265 251 6 120 131 Hevier Marek st.
Lužák Dávid 128 129 3 257 268 2 136 132 Duračka Laco
973 24 0 2 26 1007
Finlandia Borovce - 11 + K+K Veselé
Priezvisko a meno 1.set 2.set Chyby Spolu Spolu Chyby 2.set 1.set Priezvisko a meno
Ruľák Vlado 135 117 4 252 227 9 98 129 Michálik Marek
Ruľák Peter 120 133 5 253 223 7 97 126 Kováč Daniel
Varga Andrej 103 108 9 211 257 3 130 127 Michalčík Tomáš
Magala Dušan 104 113 8 217 237 9 121 116 Vrábel Rasťo
933 26 0 2 28 944
                   
Rakovická Baruška       voľno
Tabuľka obecnej Rakovickej interligy 2019 - 2020
po 12. kole.
Družstvo Zápasy Výhry Remízy Prehry Priemer Body
1. Finlandia Borovce 11 8 0 3 999,25 16
2. Tigri Veselé 10 7 0 3 976,88 14
3. Pár Pařmenú 11 7 0 4 952,63 14
4. SUMANE Rakovice 11 7 0 4 946,50 14
5. A.K.O. Ťapkové 11 6 0 5 962,63 12
6. Maja Team 11 5 0 6 941,75 10
7. K+K Veselé 11 4 1 6 874,88 9
8. Rakovická Baruška 10 2 1 7 901,88 5
9. Somelieri 10 1 0 9 930,13 2
         
Program najbližšieho kola
hod. 13.kolo 6.3.2020
19:00 Pár Pařmenú K+K Veselé
20:00 A.K.O. Ťapkové Sumane Rakovice
hod. 13.kolo 8.3.2020
16:00 Tigri Veselé Maja Team
17:00 Rakovická Baruška Somelieri
  Finlandia voľno
Vypracoval:          Dušan Daloš       0905 932 348                 dalosd@gmail.com
Priemery Rakovickej interligy 2019 - 2020
po 12. kole
Hráč Klub Priemer VT. Záp. Jednotlivé výkony
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1 Lužák Dávid Pár PAŘMENÚ 269,36 I. 11 274 273 273 256 262 287 266   265 300 250 257            
2 Adamec Miloš A.K.O. Ťapkové 263,56 I. 9     224 279 241 277 260 276   272 287 256            
3 Ruľák Peter FINLANDIA Borovce 262,64 I. 11 246 254 259   284 290 267 275 230 258 273 253            
4 Róth Marcel Tigri Veselé 258,88 I. 8   273 253 248 262   275 263 253   244              
5 Varga Andrej FINLANDIA Borovce 258,80 I. 10 265 252 264   268 268 244   275 282 259 211            
6 Duračka Laco SUMANE Rakovice 255,90 I. 10 261 239 263 289 233     250 245 233 278 268            
7 Hevier Marek st. SUMANE Rakovice 252,36 II. 11 262 246 244 253 253   285 247 257 250 228 251            
8 Magala Dušan FINLANDIA Borovce 251,20 I. 10 275 246 256   262   257 241 264 232 262 217            
9 Ruľák Stando Rakovická BARUŠKA 249,80 II. 10 255 243   276 259 247 251 241 249 239 238              
10 Talajka Paťo Tigri Veselé 249,63 II. 8   240 245   279 229 235 271 240     258            
11 Hudcovičová Zuzana Maja Team 247,10 II. 10   252 272 235   237 259 260 250 235 232 239            
12 Bernát Julo Tigri Veselé 247,00 II. 7   242 235 254   255 236       239 268            
13 Lučanský Majo A.K.O. Ťapkové 246,20 II. 10 248 232 219 257 263   254 272   235 226 256            
14 Michálik Marek K+K Veselé 242,64 II. 11 242 236 242 242 203 234   291 231 236 285 227            
15 Šintálová Maja Maja Team 242,55 I. 11 226 217 240 219   274 247 250 263 223 246 263            
16 Milanová Alena Maja Team 241,91 II. 11 226 216 255 214   259 208 241 258 277 257 250            
17 Michalčík Tomáš K+K Veselé 240,90 II. 10 229 248 212 214 257 229   264 244 255   257            
18 Strečanský DuAn Somelieri 238,63 II. 8 235   228 231   262   253 225 229   246            
19 Kováč Tomáš Pár PAŘMENÚ 238,00 II. 11 237 236 224 241 241 224 236   208 271 235 265            
20 Kovár Peter A.K.O. Ťapkové 237,25 III. 8 214 237 251 263   229 239 238     227              
21 Jankech Lubo Tigri Veselé 236,67 II. 9   224   226 241 239 253 221 246   230 250            
22 Hevier Marek ml. SUMANE Rakovice 236,50 I. 8 202 206 261 215 230     262   234   282            
23 Šmýkal Julo Rakovická BARUŠKA 235,67 II. 9 270 227   245 212 245 244 244   226 208              
24 Baracka Ján Rakovická BARUŠKA 235,13 II. 8   235   226 229 249 224 253 242   223              
25 Bokor Jozef Tigri Veselé 235,13 II. 8     206 243 217 243   231 237   239 265            
26 Kovár Pavol A.K.O. Ťapkové 233,67 II. 9 202 213   288 235 226 221 213   245   260            
27 Kýška Marcel Pár PAŘMENÚ 233,33 III. 6 249 210     227   228     254   232            
28 Foltán Dušan A.K.O. Ťapkové 228,75 III. 8 236 228 226   203 237       242 220 238            
29 Rafajdus Juraj Somelieri 227,67 III. 6 229   213   213   247   253     211            
30 Pekarovič Jozef FINLANDIA Borovce 227,38 III. 8 223 268 227     209 238 200 228   226              
31 Surovčík Luboš SUMANE Rakovice 227,11 III. 9 251 228   214     229 240 218 223 235 206            
32 Kováč Daniel K+K Veselé 227,00 III. 11 220 231 230 242 237 208   222 230 215 239 223            
33 Lukáč Peter Somelieri 218,29 III. 7 234     210   245 197 202 241     199            
34 Ruľáková Zuzka Rakovická BARUŠKA 217,50 III. 8 240 202     189 208   224 228 226 223              
35 Kostelný Kajo Pár PAŘMENÚ 215,36 III. 11 194 205 204 223 218 237 224   198 264 183 219            
36 Brežáková Katka Maja Team 210,22 III. 9 196 213 173 214       226 232 215 192 231            
37 Lužák Andrej Pár PAŘMENÚ 274,50   2                 275   274              
38 Šintál Milan Somelieri 267,67 II. 3     290   242   271                      
39 Janák Matúš Pár PAŘMENÚ 242,00 III. 3     232 256   238                        
40 Vrábel Rasťo K+K Veselé 238,50 III. 4                 231 223 263 237            
41 Čekan Miťo Somelieri 237,33   3       218       230       264            
42 Masárová Monika Maja Team 234,00   3 244         239 219                      
43 Hudcovič Peter st. Somelieri 228,33   3     236       242     207                
44 Hudcovič Peter ml. Somelieri 228,00   2           251       205                
45 Strečanský Majo K+K Veselé 227,60 III. 5 243     238 232     223   202                
46 Ruľák Vlado FINLANDIA Borovce 227,40 III. 5         189 229   241   226   252            
47 Letko Miro Somelieri 222,00   2           231     213                  
48 Michalčík Jozef K+K Veselé 221,00   2           216         226              
49 Surovčíková Anka SUMANE Rakovice 199,00   4     196       205   219   176              
50 Šmýkalová Danka Rakovická BARUŠKA 190,50   4 199     190     169     204                
51 Kovár Bohuš K+K Veselé 188,50   4 221   178 170       185                    
52 Hevierová Gabika SUMANE Rakovice 184,50   2         151   218                      
53 Porubský Matej K+K Veselé 160,00   1   160                                
54 Strečanská Lucia Somelieri 158,00   1         158