c no
Obec Rakovice
Obec Rakovice
Obec Rakovice
Obec Rakovice
oficiálna stránka obce

Vážení návštevníci, vítame Vás na internetovej stránke obce Rakovice, na ktorej by sme Vám chceli predstaviť našu obec od samosprávy a riadenia obce, prezentácie školských zariadení, organizácií a firiem, kultúrno - spoločenský život občanov, športové aktivity a duchovný život v obci Rakovice.

Obecná zabíjačka

Obecná zabíjačka

Obecná zabíjačka 2016

Čas fašiangov prišiel tento rok skôr, ako býva zvykom. Preto sa tradičná zabíjačka v Rakoviciach sa udiala už v sobotu - 30. 1. 2016. Zabíjačka sa aj tento rok konala v réžii rakovických hasičov ktorých teoreticky aj prakticky viedol Ján Burda.

Začalo sa skoro ráno a výrobky si mohli občania odniesť už po 14 hodine. Sme radi, že zabíjačkové špeciality sa u nás tešia veľkej obľube, o čom svedčíaj fakt, že za hodinu ostali len prázdne stoly.

Ďakujeme všetkým zúčastneným ako aj občanom, ktorí si prišli pochutnať a podporili nielen naše snaženie ale i našu organizáciu!

 

Dátum vloženia: 6. 2. 2016 15:37
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 2. 2016 22:10

Mobilné aplikácie V OBRAZE

Prináša prehľad aktualít z webu obce. Občania sú informovaní o novo vložených správach a upozorneniach, dozvedia sa včas o organizovaných akciách, môžu si pozrieť fotografie alebo dokumenty vyvesené
na úradnej tabuli.

  • Google Play
  • App Store