4. adventná nedeľa

Kedy: 22. 12. 2019 17:00 - 19:00

Kde: Kostol sv. Cyrila a Metoda

Advent v Rakoviciach

Typ akcie: cirkevný (cirkevné stretnutie, rímskokatolícka bohoslužba), ostatné (akcie pre celú rodinu)
Bezbariérový vstup na akciu Akcia je vhodná pre deti

Usporiadateľ:   Rímsko katolícka Cirkev, Obec Rakovice, Jednota dôchodcov4. adventná nedeľa

Na 4. adventnú nedeľu dňa 22. decembra po svätej omši, ktorá začína o 17:00 hodine, pokračujú adventné nedele pred kostolom, na ktorých sa budú predávať  "rakovické vianočné šálky", cena za jednu šálku bude 5,00 €. Výťažok z predaja je určený na príspevok na kostol v Rakoviciach. Výrobná cena šálky je 4,50 €, kupujúci svojou kúpou a prípadne vyšším finančným príspevkom prispeje na tento účel. Napr.: Keď si niekto kúpi šálku za 5,00 € príspevok na kostol bude 0,50 €. Počas predaja nám vianočnú atmosféru spríjemnia členovia Jednoty dôchodcov Rakovice podávaním vianočného punču, teplého čajíka a vianočných sladkostí.

Vianočná šálka 2019

Rakovické Vianoce 2019.jpg