Sväté omše vo filiálnom kostole

Kde: Kostol sv. Cyrila a Metoda

Sväté omše vo filiálnom kostole

Rímsko katolícka farnosť filiálka Rakovice
Všetky sväté omše sú až do odvolania slúžené vo farskom Kostole sv. Bartolomeja vo Veselom.

Typ akcie: cirkevný (rímskokatolícka bohoslužba)
Bezbariérový vstup na akciu Akcia je vhodná pre deti

Mons. Stanislav Zvolenský, predseda KBS sa vyjadril: "Vzhľadom na Uznesenie vlády Slovenskej republiky z 22. októbra 2020, ktoré obmedzuje slobodu pohybu a pobytu zákazom vychádzania od 24. októbra 2020 do 1. novembra 2020, bude na dané obdobie potrebné pozastaviť verejné slávenie bohoslužieb, v súčasnosti obmedzené na 6 osôb. Výnimku z obmedzenia má však aj naďalej pohreb blízkej osoby, uzavretie manželstva a krst. Tieto obrady sa môžu verejne sláviť podľa doteraz platných pravidiel.“

Kostol sv. Cyrila a Metoda, č. 202, Rakovice, 92208

Časová náročnosť