Vážení návštevníci, vítame Vás na internetovej stránke obce Rakovice, na ktorej by sme Vám chceli predstaviť našu obec od samosprávy a riadenia obce, prezentácie školských zariadení, organizácií a firiem, kultúrno - spoločenský život občanov, športové aktivity a duchovný život v obci Rakovice.

Chtelnická fašiangová zabíjačka 2024

Kedy: 10. 2. 2024 14:00

Kde: Kaštieľ Chtelnica

Ctelnická fašiangová zabíjačka

Obecný úrad vás pozýva na fašiangovú zabíjačku dňa 10.20.2024 od 14:00. Viac informácií nájdete na plagáte.

Typ akcie: gastronómia (zabíjačka, zabíjačka, zabíjačka, zabíjačka, zabíjačka, zabíjačka)

Ctelnická fašiangová zabíjačka

Kaštieľ Chtelnica, Družstevná 694/20, Chtelnica, 92205