CYKLO HOLEŠKA TOUR 2020 _ AKTUALIZÁCIA_náhradný termín

Kedy: 5. 9. 2020 8:30

Kde: Futbalové ihrisko Šterusy

Mikroregión na Holeškou Vás pozýva na tradičné podujatie mikroregiónu Cyklo Holeška tour 2020, ktoré sa uskutoční v náhradnom termíne 5. septembra 2020 (sobota) s registráciou na futbalovom ihrisku Šterusy.

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času (cykloakcia pre verejnosť, cykloakcia pre verejnosť, cykloakcia pre verejnosť, cykloakcia pre verejnosť, cykloakcia pre verejnosť, cykloakcia pre verejnosť)
Bezbariérový vstup na akciu Vstup na akciu povolený so zvieratami Akcia je vhodná pre deti

cyklo holeska tour 2020 mapa_net.jpg

Typ súboru: JPG obrázok, Velkosť: 3,48 MB