Súťaž vo varení kotlíkových špecialít - ZRUŠENÉ

Kedy: 29. 8. 2020 23:07

Kde: Futbalový štadión

kotlík

Obec Šterusy a TJ Šterusy Vás všetkých srdečne pozývajú na 5. ročník kulinárskej súťaže vo varení kotlíkových špecialít.

Typ akcie: gastronómia (ochutnávka jedál, ochutnávka jedál, ochutnávka jedál, ochutnávka jedál, ostatné, ostatné, ostatné, ostatné)
Bezbariérový vstup na akciu Vstup na akciu povolený so zvieratami Akcia je vhodná pre deti

TJ Šterusy a Obec Šterusy Vás všetkých srdečne pozývajú na Súťaž vo varení kotlíkových špecialít.

V našej súťaži môžete variť okrem gulášu aj napríklad kapustnicu, fazuľovicu, držkovú, ostrokyslú polievku a tak ďalej. Výber je len na súťažiacich.

Tešiť sa môžete aj výbornú kávu, letné alko a nealko drinky od INFÚZIE KOKTEJLBARu.

Infúzia koktejlbar

Pre deti bude pripravený skákací hrad a kolotoč.

O 17:00 sa odohrá majstrovský futbalový zápas medzi domácim tímom TJ DRUŽSTEVNÍK ŠTERUSY a hosťujúcim TJ DRUŽSTEVNÍK DOLNÝ LOPAŠOV.

Od 20:00 Vám folkovou hudbou spríjemní večer Ľubomír Konečný a jeho hosť.

Všetci ste srdečne vítaní!

Plagát - Šteruský kotlík 2020.pdf (3.63 MB)

Plagát - Šteruský kotlík 2020.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 3,63 MB