Nástup detí do škôl

základná škola s materskou školou

Celoplošné testovanie a návrat detí do škôl

Plošné pretestovanie škôl sa presunulo na termín zatiaľ neurčený.
Žiaci 1. – 4. ročníka ZŠ od 11.1. do odvolania prechádzajú na dištančné vzdelávanie:

•   rodičia žiakov si môžu čerpať pandemickú OČR;
  •   v platnosti je aj ospravedlnenie na 5 dní rodičom žiaka do konca lockdownu–24.1.2021;
  •   žiaci 1.–4. ročníka prechádzajú na dištančné vzdelávanie;
  •   žiaci 5. – 9. ročníka pokračujú v dištančnom vzdelávaní;
  •   predpokladaný nástup žiakov do školy je neurčený;
  •   polročné hodnotenie žiakov bude možné ukončiť až do 31.3.2021
  •   informácie k nástupu do školy na prezenčné vyučovanie budú zverejňované priebežne.

Z dôvodu zhoršujúcej sa epidemiologickej situácie v súvislosti s ochorením Covid 19 rozhodol riaditeľ základnej školy s materskou školou a starosta obce Rakovice o prevádzke materskej školy:

•   prerušenie prevádzky do 24.1.2021;
  •   predpokladaný začiatok nástupu detí 25.1.2021;
  •   začiatok nástupu bude podmienený podľa epidemiologickej situácie v okrese a podľa      nariadení Ministerstva školstva SR, resp. Vlády SR;
  •   pôjde zásadne o deti z profesií kritickej infraštruktúry a rodičov, ktorí nepracujú z domu;
  •   rodičia môžu čerpať pandemickú OČR od 11.1. do 24.1.2021.
Dátum vloženia: 7. 1. 2021 8:01
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 1. 2021 9:01