Testovanie 10.apríla 2021

celoplošné testovanie

Dňa 10.apríla (sobota) 2021 sa v obci Rakovice uskutočnilo testovanie občanov.

Dňa 10.apríla (sobota) 2021 sa v obci Rakovice uskutočnilo testovanie obyvateľov.
Miera pozitivity v obci Rakovice počas testovania  10.apríla 2021  = 0,00 %
Miera pozitivity MOM Rakovice počas testovania   10.apríla 2021  =  0,00 %

celkový počet
testov

zam.
ZŠ s MŠ

trvalý
pobyt
žijúci
v obci
z iných
obcí

z iných
štátov

negatívny

pozitívny
254ks 3 186 15 41 9 254ks 0 ks

Starosta obce veľmi pekne ďakuje za ochotu a zodpovedný prístup pri testovaní  dňa 10.apríla 2021 v obci Rakovice  zdravotníčkam z Veselého, administratívnym pracovníkom,  členom dobrovoľného hasičského zboru obce a všetkým občanom, ktorí sa "celoplošného testovania" zúčastnili za bezproblémový a plynulý priebeh pri testovaní.

-dd-

Dátum vloženia: 10. 4. 2021 13:45