Testovanie 20. február 2021

celoplošné testovanie

Dňa 20. februára (sobota) 2021 sa v obci Rakovice uskutočnilo testovanie občanov.

Dňa 20. februára (sobota) 2021 sa v obci Rakovice uskutočnilo testovanie obyvateľov.
Miera pozitivity v obci Rakovice počas testovania 20. februára 2021  =  1,32 %

celkový počet
testov

zam.
ZŠ s MŠ

trvalý
pobyt
žijúci
v obci
z iných
obcí

z iných
štátov

negatívny

pozitívny
308 ks 8 216 22 46 16 304 ks 4 ks

Starosta obce veľmi pekne ďakuje za ochotu a zodpovedný prístup pri testovaní  dňa 20. februára 2021 v obci Rakovice  zdravotníčkam (z obce Veselé), administratívnym pracovníkom,  členom dobrovoľného hasičského zboru obce a všetkým občanom, ktorí sa "celoplošného testovania" zúčastnili za bezproblémový a plynulý priebeh pri testovaní.

-dd-

Dátum vloženia: 20. 2. 2021 17:15