Testovanie 22. - 23. 1. 2021

skríningové testovanie

V dňoch 22. (piatok) a 23. (sobota) januára 2021 sa v obci Rakovice uskutočnilo skríningové testovanie občanov vo veku od 15 do 65 rokov na COVID-19 antigénovými testami.

Miera pozitivity v obci Rakovice počas skrínigového testovania  =  0,256 %

celkový počet
testov
trvalý
pobyt
žijúci
v obci
z iných
obcí

z iných
štátov

negatívny

pozitívny
391 ks 302 ks 25 ks 55 ks 9 ks 390 ks 1 ks

Starosta obce veľmi pekne ďakuje za ochotu a zodpovedný prístup pri skríningovom celoplošnom testovaní v dňoch 22. - 23. januára 2021 v obci Rakovice  zástupkyni armády, zdravotníčkam (z obce Veselé), administratívnym pracovníkom,  členom dobrovoľného hasičského zboru obce a všetkým občanom, ktorí sa celoplošného testovania zúčastnili za bezproblémový a plynulý priebeh pri testovaní.

-dd-

Dátum vloženia: 24. 1. 2021 9:59