Zatvorenie obecného úradu

zatvorenie obecného úradu

V dôvodu zhoršujúcej sa situácie s pandémiou ochorenia COVID-19 je Obecný úrad v Rakoviciach s účinnosťou od 8. februára 2021 do odvolania pre verejnosť uzatvorený.

Občania budú v prípade mimoriadnej udalosti (napr. pohreb) vybavovaní len na základe telefonického kontaktu na tel. čísle 033/ 7796113 resp. 0911 501 021 alebo e-mailového kontaktu: podatelna@rakovice.sk. Telefonický kontakt na starostu obce: 0905 932 348.

Dátum vloženia: 8. 2. 2021 9:00
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 2. 2021 10:27