Zberné miesto otvorenie

zberný dvor

Zberné miesto v Obci Rakovice bude od 30. januára 2021 otvorené počas núdzového stavu iba každú sobotu v čase od 8:00 do 10:00 hodiny.

Starosta obce zároveň oznamuje občanom:
  •   na základe uznesenia obecného zastupiteľstva sa všetky odpady prinesené na zberné miesto budú samostatne vážiť podľa druhu odpadu;
  •   žiadame občanov o rešpektovanie tohto nariadenia;
  •   občania sú povinný dodržiavať pandemické opatrenia;
  •   vstup na zberné miesto je možný len s prekrytými dýchacími cestami rúškom;
  •   pri vykladaní odpadu je potrebné, aby ste použili rukavice;
  •   ďakujeme všetkým návštevníkom zberného miesta o zodpovednosť, trpezlivosť a toleranciu.
Dátum vloženia: 2. 2. 2021 14:50
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 2. 2021 10:30