Obec Rakovice
Obec Rakovice
Obec Rakovice
Obec Rakovice
oficiálna stránka obce

Vážení návštevníci, vítame Vás na internetovej stránke obce Rakovice, na ktorej by sme Vám chceli predstaviť našu obec od samosprávy a riadenia obce, prezentácie školských zariadení, organizácií a firiem, kultúrno - spoločenský život občanov, športové aktivity a duchovný život v obci Rakovice.

3. adventná nedeľa

3. adventná nedeľa

Tretia adventná nedeľa

Po poslancoch a po kolkároch patrila tretia adventná nedeľa v našej obci nám - hasičom. Na záver svätej omše sme pre občanov  pripravili pred kostolom občerstvenie zo zemiakov vo forme „scískancov“ a slimákov. K nim sme na zohriatie podávali varené vínko pre dospelých a čaj pre deti. Počasie sa vydarilo a po „scískancoch sa len tak zaprášilo.

Bolo to príjemne strávené predpoludnie pred očakávanými vianočnými sviatkami.

AM

Dátum vloženia: 26. 12. 2015 17:07
Dátum poslednej aktualizácie: 1. 1. 2016 14:54

Mobilné aplikácie V OBRAZE

Prináša prehľad aktualít z webu obce. Občania sú informovaní o novo vložených správach a upozorneniach, dozvedia sa včas o organizovaných akciách, môžu si pozrieť fotografie alebo dokumenty vyvesené
na úradnej tabuli.

  • Google Play
  • App Store