Deviatnik za otca Petra

Kedy: 19. 6. 2021 17:00 – 27. 6. 2021 11:00

Kde: Kostol sv. Cyrila a Metoda

deviatnik otca Petra

Dňa 28. júna 2021 si v obci Rakovice a vo farnosti Veselé pripomenieme 100 rokov od narodenia biskupa Petra Dubovského, SJ.

Typ akcie: cirkevný (cirkevné stretnutie, duchovná prednáška)

Slávnostná svätá omša bude v sobotu o 10:00 hodine v Kostole sv. Cyrila a Metoda v Rakoviciach.
   Ak cítite, tak ako my, vďačnosť za dar jeho života a služby, pridajte sa k nám v čase od 19. júna do 27. júna:
     - pomodlite sa so svojou rodinou "deviatnik otca Petra";
     - prípadne sa zúčastnite svätých omší a pobožností v tieto dni vo farnosti Veselé;
     - alebo len jednoduchou strelnou modlitbou: "Pane ďakujeme Ti za dar života otca Petra. Amen".
Podeľte sa osobnou spomienkou na otca Petra -  kliknite prosím na tento odkaz  -

-dd-

deviatnik_otca_petra.pdf