Turnaj o pohár starostu

novoročný turnaj

10. ročník o pohár starostu obce Rakovice

Milí naši kolkári, fanúšikovia, priatelia kolkárskeho športu. Pomaly ale isto sa nám blíži záver turnaj o pohár starostu jesennej časti kolkárskych líg a čas najkrajších sviatkov v roku - sviatkov vianočných.
S tým samozrejme každoročne prichádza aj náš tradičný turnaj.
Aj keď sme boli posledné dva roky nútení organizovať turnaj v letných mesiacoch, veľmi sa tešíme, že sa stretneme v tradičnom termíne na prelome rokov.
V termíne na aký sme boli v predošlých rokoch zvyknutí, v termíne v akom sme začali náš tradičný turnaj, ktorý týmto ročníkom uzavrie svoju prvú úspešnú dekádu.
Týmto by sme Vás chceli všetkých čo najsrdečnejšie pozvať na jubilejný 10.ročník Novoročného turnaja družstiev o pohár starostu obce Rakovice 2023. Úroveň rastie každým jedným rokom a veríme, že práve tento jubilejný bude ten najlepší.
Prihlasovanie je možné on-line na linku:
Tešíme sa na Vás všetkých
💪💪💛💚💛💚 Vaši RACI 💛💚💛💚💪💪